Умови бронювання в Готелі «Перлина Таврії» в 2021 році

Уважно ознайомтесь з даними правилами і умовами бронювання в Готелі до початку оформлення заявки бронювання. Відвідуючи, переглядаючи або використовуючи наш веб-сайт або здійснюючи бронювання, Ви визнаєте, що прочитали, зрозуміли і погодилися з нижчеописаними правилами і умовами. Здійснюючи бронювання, Ви приймаєте та погоджуєтесь з порядком відміни замовлення, правилами, діючими в разі не заїзду і з усіма додатковими умовами та правилами Готелю, які можуть застосуватися до вашого бронювання або під час проживання.

ПРАВИЛА БРОНЮВАННЯ

1. Бронювання номерів в Готелі «Перлина Таврії» здійснюється шляхом заповнення форми встановленого зразка.
Після оформлення заявки Готель зв’язується з клієнтом у телефонному режимі, уточнює всі деталі заявки та надсилає на електронну пошту або вайбер рахунок-фактуру на суму не менш однієї доби проживання у відповідному номері. При цьому враховуються накопичувальні знижки та знижки раннього бронювання клієнта.
Попереднє бронювання діє протягом 3-х банківських днів з часу відправки рахунку на електронну пошту або вайбер клієнта. При надходженні коштів за бронювання заявка підтверджується Готелем.
Якщо кошти не надійшли, Готель повідомляє клієнту та вирішує питання
бронювання (оплати або скасування) за допомогою електронної пошти або вайберу.
2. Бронювання здійснюється мінімум на:
– 5 діб при умові бронювання на період з 18.06.21 по 19.09.21;
– 2 доби при умові бронювання номерів на інші періоди сезону.
Максимальний строк днів бронювання може бути необмеженим.
3. В разі переносу дати заїзду після 01.12.2020 року перерахунок за проживання здійснюється за новими цінами сезону 2021 року з урахуванням вільних місць в тій же категорії номерного фонду.
За відсутності вільних номерів обраної категорії номерного фонду Готелем буде запропоновано іншу категорію номеру і відповідний перерахунок за проживання згідно тарифів 2021 року.
Якщо, клієнт повідомляє про зміну дати заїзду менш ніж за 5 календарних днів до початку відпочинку, то з нього додатково утримується плата в розмірі ціни номера за одну добу.
При анулюванні бронювання або при ранньому (передчасному) виїзді не повертається оплата в розмірі вартості однієї доби за номер.
4. У разі, коли на момент заселення (заїзду) діятиме заборона проживання в готелях та базах відпочинку в період карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої распіраторної хвороби COVID-19, на вибір та за бажанням відпочиваючих:
1) знімається бронювання й утримується плата в розмірі вартості однієї доби за номер (всі інші оплачені кошти повертаються), або
2) Готель переносить дати відпочинку на інші дати сезону відпочинку в тій же категорії номеру, що бронювалася, але за цінами нового періоду та зі знижками, які були у попередньому бронюванні.
5. В разі невикористання путівки впродовж сезону, гроші можна залишити на депозиті та використати в наступному сезоні відпочинку в розмірі 100% за цінами нового сезону.

Порядок сплати депозитів (застав) в Готелі «Перлина Таврії» в 2021 році

При заселенні в будь-який номер Готелю відпочиваючий вносить депозит (заставу) у розмірі 1000 грн./номер.
При виселенні з номеру у разі пошкодження майна з вини відпочиваючого, з депозиту (застави) вираховується сума збитку згідно «Прайсу збитку», решта повертається.
При виселенні з номеру та не пошкодженні майна номеру, депозит (застава) повертається у 100% вартості.
Депозит (застава) сплачується на рецепції.
Порядок надання знижок в Готелі «Перлина Таврії» в 2021 році
При 100% оплаті путівки більш як за 90 днів до заїзду надається знижка на проживання в розмірі 10%.
При 100% оплаті путівки від 60 до 90 днів до заїзду надається знижка на проживання в розмірі 5%.
При проживанні більше 15 діб (в одному сезоні) надається накопичувальна знижка в розмірі 5% на наступний сезон.
Знижки не сумуються. В разі права на обидві знижки – надається лише одна, більша з двох.

Порядок і розмір штрафів в Готелі «Перлина Таврії» в 2021 році

За знаходження тварин на території Готелю без попереднього погодження з адміністрацією (якщо з ними приїхали) сплачується одноразово штраф 2500 грн. та 300 грн. за кожну добу проживання тварини.
За несанкціоноване використання електроприладів в категоріях номерного фонду (кип’ятильники, мікрохвильові, мультиварки, електроплити тощо) – 1000 грн.
За використання білих рушників з номеру на пляжі – 500 грн./шт.
За втрату картки на харчування – 100 грн./шт.
За втрату/пошкодження браслету з номеру – 50 грн./шт.
Штрафи сплачуються на рецепції.