Правила проживання

Поселення в готель відбувається з 14:00. Якщо Вам необхідно поселитися раніше, узгодьте це при бронюванні номера з адміністратором, при умові доплати за ранній заїзд (половину доби).
Якщо Ви прибули в готель раніше зазначеного часу, Ви можете залишити на зберігання речі в камері схову. Якщо номер вільний, адміністрація запропонує Вам поселитися раніше узгодженого часу.
Під час перебування в нашому готелі Вам буде надано двоє ключів від кімнати, браслет, засвідчуючий Вас, як гостя готельного комплексу.
Браслети видаються по кольору, в залежності від категорії номера, в якому Ви проживаєте. Кожен браслет має спектр послуг, що надаються на території готелю. Для цього Вам необхідно завжди носити даний браслет з собою та показувати його по проханню співробітників готельного комплексу.

Правила виселення

Виселення із готелю відбувається до 10:00 години дня. Якщо Вам необхідно затриматись в готелі довше, це питання потрібно узгодити у адміністратора та оплатити пізній виїзд (половину доби).
При виселенні Вам потрібно зв’язатись з номеру з адміністратором по телефону 050-347-07-84. Після дзвінка Ви можете залишити номер та здати ключі, картку на харчування та браслет на ресепшн. В цей час покоївка приймає та оглядає номер на приклад забутих речей, псування майна та повідомляє про це на ресепшн.
У випадку виявлення пошкодження майна, необхідно оплатити збиток на стійці ресепшена згідно прайсу збитку.

 

Звертаємо Вашу увагу, що не дозволяється використання рушників з номеру на пляжі.

Просимо бережно ставитись до майна, яке знаходиться у вашому номері. У випадку пошкодження майна в номері з Вашої вини, Вам необхідно буде відшкодувати його вартість, яка зазначена в прайсі збитку. Оплата здійснюється на ресепшині.

 

Сплата депозитів (застави) у Готелі:

 • При заселенні в будь-який номер Готелю відпочиваючий вносить депозит (заставу) у розмірі 1000 грн./номер.
 • При виселенні з номеру у разі пошкодження майна з вини відпочиваючого збиток відшкодовується за рахунок відпочиваючого, в першу чергу з внесеного депозиту (застави).
 • При виселенні з номеру та непошкодженні майна номеру, депозит (застава) повертається у 100% вартості (у повному розмірі).
 • Депозити (застави) сплачуються на рецепції.
 • За бажанням гостя депозит (заставу) можна залишити на депозиті Готелю та використати в діючому або наступному сезоні відпочинку (за цінами нового сезону) в розмірі 100%, без оформлення повернення.

Розмір стягнення штрафів у Готелі:

 • За знаходження тварин на території Готелю без попереднього погодження з адміністрацією (якщо з ними приїхали) сплачується одноразово штраф 2500 грн. та 300 грн. за кожну добу проживання тварини.
 • За несанкціоноване використання електроприладів в категоріях номерного фонду (кип’ятильники, мікрохвильові, мультиварки, електроплити тощо) – 1000 грн./кожен випадок.
 • За використання білих рушників з номеру на пляжі – 500 грн./шт.
 • За втрату картки на харчування – 100 грн./шт.
 • За втрату браслету з номеру – 100 грн./шт.
 • Штрафи сплачуються на рецепції.

Порядок надання знижок у Готелі:

 • При 100% оплаті путівки більш як за 90 днів до заїзду знижка на
  проживання діє в розмірі 10%.
 • При 100% оплаті путівки від 60 до 90 днів до заїзду знижка на
  проживання діє в розмірі 5%.
 • При проживанні більше 15 діб (в одному сезоні) накопичувальна
  знижка діє в розмірі 5% на наступний сезон.
 • Знижки не сумуються. У разі права на обидві знижки – надається лише
  одна, більша з двох.
 • Усі види знижок діють як на номер, так і на додаткові спальні місця та дитячі ліжечка.

 

Правила та вимоги при розміщенні гостей з тваринами в Готелі «Перлина Таврії»

1.У Готелі дозволено перебування з тваринами лише маленького та середнього розміру. Готель залишає за собою право визначати можливість проживання даної домашньої тварини в номері. Доплата за тварину становить 300 грн./доба (якщо адміністраторів попередили підчас бронювання). В іншому випадку сплачується одноразово штраф 2500 грн. та 300 грн. за кожну добу проживання тварини.
2. При поселенні в Готель з домашніми тваринами гість зобов’язаний ознайомитися з «Умовами проживання гостей з тваринами» і поставити підпис, що підтверджує згоду з даними правилами.
3. Згідно законодавчих та регуляторних документів України вигул собак середніх та великих розмірів дозволяється тільки в намордниках.
4. Вигул домашніх тварин на території Готелю та на газонах – суворо заборонений.
5. Годувати домашніх тварин необхідно виключно з посуду, визначеного для годування тварин. Годування тварин з посуду,  що належить Готелю та визначено для користування гостями, суворо забороняються.
6. Залишати домашніх тварин без нагляду господарів в номері Готелю або на території Готелю не дозволяється.
7. Брати з собою домашніх тварин в ресторан, на дитячий майданчик та інші місця загального користування не дозволяється.
8. Забороняється мити домашніх тварин у душових кабінах номеру, використовувати для них рушники, простирадла та інші постільні приналежності, які визначені для  використання гостями, і що належать Готелю.
9. Забороняється вичісувати домашніх тварин в номері Готелю та холі корпусу.
10. Гість зобов’язаний забезпечити відсутність домашньої тварини під час прибирання номеру співробітниками Готелю або проведення ремонтних робіт у номері.
11. Готель залишає за собою право розірвати угоду з гостем, який проживає з твариною:
· у випадку порушення правил проживання;
· у випадку агресивної, неадекватної, галасливої поведінки домашньої тварини.
12. При поселенні в Готель з домашнім улюбленцем, гість зобов’язаний у разі пошкоджень оплатити нанесені Готелю матеріальні збитки в повній мірі згідно затвердженого прайсу збитків.